HASTA GÖRÜŞLERİ

Süleyman Mocul
Süleyman Mocul
Süleyman Mocul - Esnaf 02 Ocak 2020, 14:19

2019 yılının sonlarında Abdullah hocama bel fıtığından ameliyat oldum.Şu an sağlığıma kavuştum.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Faslasıyla tavsiye ediyorum.

Ersin kaya
Ersin kaya
Ersin kaya - Kamu çalışanı 02 Ocak 2020, 14:16

Gecen sene bu günlerde amaliyat oldum...bide acile gittim ilac yazdırıp dönecektim işe güyaa pat diye beyin cerahında buldum kendimi! Şoktayım tabi bitane kafası kel bir doktor çıktı karşıma :) ilk biraz itici gelen bir doktor..bu arada durumu eve hemen diyemedim anamda şeker,herkeste baska birsey var diye....yanimda hic kimse yok amaliyata hemen hazırlicaz dendi hemen amaliyat olacakmışım..aglıyomm kafa olunca korkuyomm derken,,,,o kafasi kel ilk itici gelen doktor bana refakatçim gibi filme girerken islemler yapılırken öyle yardımcı oldukii,küpelerimi cantami ona emanet ettim...öyleki alçak gönüllü bir insanmış yani...sonra berber gelmedi gecikiyoruz diye kafamı kendi traş etti..saclarım gidiyor diye üzülürken yaptığı matraklıklarla şakalarlaa beni güldüren doktor..hem ağlayıp hem gülüyom tabi...fikir firar etmiş..durumda yani :) ve amaliyat olup bikac gün yattim..sonra hergun pansuman derken tekrar enfeksiyondan bölgesel amaliyata girdim...bu kez herşeyi duyuyorum konuşulanları...söyledigi şey şuydu amaliyathanedekilere.. arkadaşlar (...ersinin adı erkek adı,kimliği pembe,kendisi mavi bir kız....) evet gercekten öyleydii ve bir insan ancak bukadar tarif edebilirdi beni..şimdi diyorumki iyiki tanıdım sizin gibi bir doktoru, iyiki karşıma o gün siz çıktınız,iyiki insan dınız ...ve bugün aradım sesini duydum iyi olduğunu duydum mutlu oldum. :) izmire gidersem mutlaka ziyaret edicem. Ve siz gerçekten öyle maviydinizki hocam bana kapkara olan günleri gülerek gecirttiniz... HEP MAVİ KAL ÇOK KIYMETLİ GÜZEL İNSAN..SEVGİYLE SAYGIYLA ANDIĞIM DOKTOR ..Abdullah Erzurum.. :) ogunden sonra kafamdan ne aldınız bilmiyorum ama derin olduğum kadar ,delide oluyorum...ve gülüp gecebiliyorum.. ;)

Ersin kaya
Ersin kaya
Ersin kaya - Kamu çalışanı 02 Ocak 2020, 14:12

Tanıdığım en iyi doktorların birinci olanı... Bir elin parmaklarını geçmez insanlığı ve işi ile iyi olan doktor.. Siz işi ve insanlığı ile mükemmel olan bir doktorsunuz. 2015 te amaliyat oldum başımdan. Ve iyiki siz çıktınız karşıma zor olan herşeyi kolaylaştırdınız çok kötü çok zayıf olduğum süreçte hep diyaloğınuzla güldürüp kolaylaştırdınız... İyiki tanıdım keşke hala şehrimde olsaydınız. Saygılar ve sevgiler sayın doktorum. Rabbim sağlıklı uzun ömür versin size...

Can kaynar
Can kaynar
Can kaynar - Restoran işletmesi 02 Ocak 2020, 12:08

Kendinizi ve sevdiklerinizi güvenle Dr Abdullah beyin güvenli ellerine bırakabilirsiniz.1 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum ve gayet iyiyim.Babacan tavrı ile de son derece güven veren bir hekim abimizdir...saygı ve selamlar bu vesile ile.

Veysel Aytan
Veysel Aytan
Veysel Aytan - Mobilya imalat 02 Ocak 2020, 10:43

Hocam önce ALLAH a sonra size çok teşekkür ediyorum sayenizde sağlığına kavuştum sizden allah razı olsun

RAMAZAN HORASAN
RAMAZAN HORASAN
RAMAZAN HORASAN - ÖĞRETMEN 01 Ocak 2020, 22:47

Abdullah Hocam Şubat 2017 de Özel Niğde Hayat Hastanesinde bel fıtığı ameliyatımı yaptı.O günden beri çok rahatım.Alanında çok deneyimli bir hekim.Allah razı olsun.

Görüşünüz


Yukarı Çık